איך בוחרים נעלי צעד ראשון – המדריך המלא

March 30 2023doritr

באופן כללי, ילדים צריכים נעליים קלות משקל וגמישות – כאלה שהם יכולים לנוע איתן ושהן לא יעמיסו יותר מדי על רגליהם הקטנות. אבל, יש עוד כמה פקטורים שחשוב לשים אליהם לב כאשר רוכשים נעלי צעד ראשון. הנה המדריך המלא, המשיכו לקרוא.

צריכים נעלי צעד 1? בתור התחלה, חשוב לחפש נעל נושמת ובעלת ריפוד במקומות הנכונים. זאת, כדי לספק תמיכה בכף הרגל. כמו כן, תרצו להיות בטוחים שלנעל יש מספיק אחיזה לרמת הפעילות של ילדכם, מה שנקבע על ידי רמת החספוס של הסוליה. בתוך כך, אלו הן כמה מההמלצות החשובות בעת רכישת נעלי צעד ראשון חדשות:

  1. מותג: תמיד כדאי לבדוק מיהו המותג ועד כמה נחשב איכותי.
  2. ייצור: מומלץ לבדוק את מדינת הייצור (ולהעדיף ייצור כחול לבן אם אפשרי).
  3. מחירים: מומלץ לערוך השוואת מחירים בין נעלי צעד ראשון (בצורה מקוונת).
  4. סוג הסוליה: ישנן סוליות דקות, עבות יותר ומחוספסות, בדקו מה אתם רוכשים.

כיצד מוודאים התאמת נעלי צעד ראשון?

כדי לוודא שהנעליים אכן מתאימות לילד, חשוב לבדוק את הנעליים כאשר הוא מחוץ לעגלה. הורים רבים טועים בנקודה הזאת, והם בעצם מודדים את הנעליים כאשר הילד נמצא בעגלה. במקרה הזה, המדידה לא באמת תשקף את הנוחות האמיתית.

כאשר הילד עומד על רגליו, נעליים שנראו מתאימות בעגלה – עשויות להסתבר כלוחצות. וזו הסיבה לכך שחשוב להוציא את הילד מהעגלה, לעזור לו לעמוד ורק אז לחוש את הנעליים. בדיוק כמו שבודקים נעליים למבוגרים, פשוט מודדים עם האצבעות כדי לוודא שהבהונות ברגליים אינן מגיעות לקצה הנעל.

אילו תכונות יש לנעלי צעד ראשון?

בין אם רוכשים נעלי צעד ראשון מסוג bobux או מסוג אחר, ישנן כמה תכונות אשר צריך לחפש בנעליים אלו. הפקטורים המרכזיים שצריך לוודא הם:

  • עובי הסוליה: הסוליה צריכה להיות גמישה ודקה, מה שמאפשר לדמות הליכה יחפה במידה מסוימת.
  • חומר גלם בשימוש: אפשר לבחור נעלי בד, אבל גם עור אפשרי. העיקר שיהיה מדובר בבד נושם ואוורירי.
  • סוליה מחוספסת: חשוב שהסוליה תהיה מחוספסת במידה מסוימת כדי ליצור חיכוך, מה שמונע החלקה.
  • משקל: נעליים אלו צריכות להיות קלות ככל הניתן כדי לא להכביד על ההליכה.
  • עקבים: מומלץ לבחור נעל צעד ראשון עם עקב מינימלי, עדיף בלי עקב בכלל.
  • מדרסים: גם כאן, חשוב לבחור מדרסים שטוחים וללא הגבהות.

לסיכום: חיסכון בעלויות: בסופו של דבר, אפשר לתת טיפים על חיסכון בעלויות, וחלק מההורים אפילו מעבירים בין הילדים שלהם נעלי צעד ראשון כדי לחסוך כסף. אבל, ההמלצה היא אחרת, ההמלצה היא לרכוש נעליים איכותיות ולא לחסוך בשלב התפתחותי כה קריטי של הילדים. בשורה התחתונה, מדובר בלא פחות מאשר בבריאותם.

Share: